Sadece konut değil, insanların keyif alarak hayatlarını sürdürebilecekleri, mimari açıdan özgün yaşam alanları inşa ediyoruz.

1998 yılında Yuvam İnşaat adı altında sektöre adım atan firmamız İstanbul'un yenilenen yerleşim alanları Eyüp ve Gaziosmanpaşa'da birçok projeye imza atmıştır. 2004 yılına kadar bu bölgelerde yaklaşık 250 konut ve işyeri projesini gerçekleştiren Yuvam İnşaat tüm projeleri başarıyla sonuçlandırarak teslim etmiştir. İnşaat sektörünün 2004 yılında yükselen ivmesiyle birlikte, gözde yerleşim alanı Kemerburgaz Göktürk bölgesinde de faaliyet gösteren firmamız, adına yakışır kalitede 180 konut ve 20 iş yerinden oluşan Yeshill Göktürk projesini tamamlamıştır.

2006 yılında firmamız kurumsallaşarak daha büyük projelere imza atmak amacı ile Akro Yapı A.Ş. yi kurmuş ve Akro Yapı çatısı altında yeni projeler gerçekleştirmeye başlamıştır. Akro Yapı, sosyal donatılar ile zenginleştirilmiş, özgün mimari çizgilere sahip yaşam yerleşkesi Lifeİs'tanbul projesini kısa sürede tamamlamış ve oturuma sunmuştur. Yine inşaat kalitesi ile bölgede fark yaratan Karma Evler, Akro Yapı'nın son gerçekleştirdiği projelerden biridir. Amacımız Türkiye'nin çeşitli yerlerinde, tüm projelerimizde firmamızın izi olarak belirgin bir şekilde ortaya çıkan kaliteden taviz vermeden yeni projeler geliştirerek Türkiye'nin değerli yatırımcılarına hizmet etmek, huzurlu ve mutlu yaşanabilir alanlar sunmaktır.

FAALİYET ALANLARI

İnşaat tecrübesinin yanında kalite, maliyet ve zaman yönetimleri dahil birçok değişken etkeni de barındıran uzman proje yönetimi ile inşaatlarını yapan Akro Yapı, tüm Türkiye'de konut ve iş merkezlerinin inşasını gerçekleştirmektedir.

MİMARİ YAKLAŞIM

Akro Yapı, imza attığı tüm projelerde, mimari gerekliliklere ve tekniklere sadık kalmak koşuluyla, özgün kimliğe sahip çizgiler oluşturur. Yapılarında olmazsa olmaz teknoloji ürünlerini temel gereksinimler içerisine katarak, konut ve iş yeri sahibi olmak isteyenlere sunar. İnşa ettiği tüm yapılarda, üretim süreçlerinde de teknolojiye yer veren Akro Yapı, projelerinde kentsel çevreye uyumluluğu ön planda tutar.